(مشاره) 09354842221 باشگاه مشتریان فروشگاه انجمن پرسش و پاسخ

قوانین و مقررات


 شرایط و قوانین

از خدمات او اس کلاس فارسی امکان فروش قالب و پلاگین های استاندارد و کاملا بهینه که توسط تیم او اس کلاس فارسی طراحی و بومی شده می باشد که کاربران می توانند جهت خرید خدمات مورد نیازشان از فروشگاه اقدام به سفارش نمایند، در این بخش قوانین خرید از فروشگاه ذکر شده تا  کاربران بتوانند با خیال راحت نسبت به خرید مورد نظرشان اقدام کنند.

قوانین خرید از فروشگاه او اس کلاس فارسی

۱- خریدار حق فروش هیچ یک از محصولات فروشگاه به سایر افراد را ندارد.
۲- خریدار حق حذف کپی رایت تیم او اس کلاس فارسی که به صورت پیوند در فوتر و با عنوان طراحی شده توسط : او اس کلاس فارسی می باشد را ندارد.
   2-1- دستکاری لینکهای موجود در محصولات ارائه شده از قبیل قالب یا پلاگین یا سایر موارد (شامل حذف یا مخفی کردن لینک) که مربوط به کپی رایت می باشد، پشتیبانی محصولات خریداری شما را باطل میکند و در صورت مشاهده، سایت شما در لیست سیاه قرار داده خواهد شد و برای رفع این مورد باید نصف مبلغ قالب یا پلاگین مورد نظر پرداخت نمایید.
۳- امکان ویرایش و شخصی سازی قالبها و پلاگین های فروخته شده توسط تیم او اس کلاس فارسی در قبال دریافت هزینه صورت میسر می باشد همچنین مطابق قانون بازگشت وجه محصولات مجازی ممکن نیست. محصولات منطبق با توضیحات و نمونه نمایشی آن ها فروخته می شوند، بنابراین پیش از خرید به خوبی توضیحات را مطالعه نمایید.
۴- نصب او اس کلاس به عهده خریدار می باشد اما تیم او اس کلاس فارسی در صورت تمایل مشتری خدمات نصب و راه اندازی او اس کلاس را در قبال دریافت هزینه انجام می دهد.
۵- هزینه نصب و راه اندازی او اس کلاس به صورت ایمن به همراه نصب و فعال سازی قالب خریداری شده از فروشگاه با سفارش امکان پذیر می باشد.
۶- تیم او اس کلاس فارسی متعهد می شود تمامی قالبها و پلاگین های فروخته شده توسط فروشگاه کاملا ایمن بوده و هیچ گونه باگ امنیتی نخواهند داشت.
۷- تیم او اس کلاس فارسی متعهد می شود قالبها و پلاگین های تجاری موجود در سایت osclass.org که در فروشگاه ارائه می شود کاملا اورجینال بوده و همگام با سایت osclass.org آپدیت خواهند شد و کاملا بومی و راست چین سازی شده خواهند بود و مشکلی نخواهند داشت.

8- امکان بازگشت وجه در محصولات مجازی وجود ندارد و ما هیچ گونه دسترسی برای محدود سازی استفاده نداریم و کد گذاری محصولات صرفا برای جلوگیری از سواستفاده و قفل بر روی یک دامنه می باشد.

ممکن است قوانین در آینده مورد ویرایش و یا تغییر قرار گیرند.

هاست سازگار او اس کلاس 10 درصد تخفیف ویژه
راه اندازی کسب و کار مورد نظر شما از صفر تا صد

میخواهید خودتان سایت آگهی تان را طراحی کنید؟

دوست دارید سایت آگهی تان را خودتان سئو و بهینه سازی کنید؟

مشاوره رایگان