دانلود او اس کلاس

با دانلود او اس کلاس فارسی میتوانید در کمتر از یک دقیقه یک سایت نیازمندی و آگهی حرفه ای راه اندازی کنید اگر با او اس کلاس فارسی آشنایی ندارید می توانید مطلب او اس کلاس چیست؟ را مطالعه کنید تا با امکانات این سیستم نیازمندی و آگهی آشنا شوید.

اسکریپت او اس کلاس فارسی اسکریپت نیازمندی و آگهی رایگان برای طراحی سایت نیازمندی و آگهی در ایران می باشد.

توسط این اسکریپت نیازمندی و آگهی او اس کلاس می توانید سایت های مشابه دیوار و شپیور و ایستگاه و… را راه اندازی نمایید.

 

آموزش او اس کلاس

اگر آشنایی با محیط او اس کلاس ندارید می توانید از آموزش او اس کلاس از صفر تا صد استفاده نمایید آموزش ها به صورت کاملا تصویری و گویا از صفر تا صد پنل مدیریتی او اس کلاس را آموزش دادیم.

همچنین می توانید در بخش مقالات آموزشی او اس کلاس سایت نیازمندی خودتان را براحتی سفارش سازی کنید.

 

قالب او اس کلاس osclass

اگر در طراحی سایت نیازمندی خود نیاز به قالب رایگان او اس کلاس یا قالب حرفه ای او اس کلاس هستید می توانید با ورود به بخش قالب او اس کلاس از کلی قالب های رایگان و حرفه ای استفاده کنید.

افزونه او اس کلاس

در طراحی سایت نیازمندی خود حتما به افزونه های پرداخت و پیامک و دیگر افزونه هایی که کار شما را در راه اندازی سایتتان کمک کند نیاز خواهید داشت با ورود به بخش افزونه او اس کلاس می توانید از کلی افزونه های رایگان و حرفه ای استفاده کنید.

 

اپلیکیشن نیازمندی او اس کلاس

بعد طراحی سایت نیازمندی و آگهی خود با اسکریپت او اس کلاس فارسی شما نیاز به اپلیکیشن اندروید و ios خواهید داشت می توانید با استفاده از اپلیکیشن نیازمندی او اس کلاس در چند ثانیه سایت خود را به نسخه اندروید مجهز کنید و کاربران بیشتری را جذب نمایید.

برای دانلود اپلیکیشن نیازمندی به اینجا مراجعه کنید => اپلیکیشن نیازمندی او اس کلاس

 

پشتیبانی رایگان او اس کلاس فارسی

اگر سوالی در مورد او اس کلاس فارسی دارید می توانید از طریق انجمن پرسش و پاسخ سوالتان را مطرح نمایید همکاران ما در کمتر از چند ساعت به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

پشتیبانی حرفه ای او اس کلاس فارسی

اگر نیاز به راه اندازی و طراحی سایت نیازمندی حرفه ای با او اس کلاس فارسی دارید می توانید از طریق تیکت پشتیبانی با همکاران ما در ارتباط باشید و از مشاوره ی رایگان ما استفاده نمایید.

 

دانلود او اس کلاس فارسی

برای دانلود او اس کلاس فارسی طبق مشخصات زیر هاست خود را تهیه نمایید و از طریق فرم زیر آخرین نسخه فارسی را دانلود نمایید توجه داشته باشید برای نصب او اس کلاس فارسی حتما از یک هاست خوب و با کیفیت استفاده نمایید.

 


الزامات هاست میزبان :

- PHP version: 5.6 or newer

- MySQL database (or access to create one)

- MySQLi module for PHP

- GD module for PHP

هاست سازگار او اس کلاس مشاهده
خوش آمدید!
ایجاد حساب کاربری
×
× سوالی داری؟ چت با واتساپ