سلام خدمت کاربران عزیز

با توجه به شیوع ویروس کرنا و به مشکل خوردن تیم فنی او اس کلاس متاسفانه مدتی سایت فعالیت کم و پشتیبانی ضعیفی داشت برای همین تصمیم گرفته شد سایت به تیم حرفه ای جهت مدیریت و پشتیبانی واگذار شود و با بررسی و جلساتی که با تیم هایی در تبریز داشتیم در اردیبهشت ماه سال 1400 سایت به تیم جدید واگذار شد و با توجه به وعده هایی که به ما داده بودند جهت آپدیت و بروزرسانی و پشتیبانی محصولات ما خاطر جمع شدیم و اطلاعات و دسترسی کامل به این تیم دادیم.

ولی متاسفانه به خاطر عدم تعهد این تیم به مشتریان قبلی و حتی جدید باعث افزایش نارضایتی بیشتر شد و حتی شماره موبایلی که واگذار شده بود پاسخ داده نمی شد و این مورد توسط یکی از مشتریان عزیز برای بنده (مرتضی نجفقلی زاده) گزارش شد و با پیگیری هایی که کردیم بعد از 6 ماه متوجه شدیم این تیم کلا سایت به حالت کاملا غیرفعال تبدیل کردند و هیچ پاسخگویی نسبت به مشتریان نداشتند.

با پیگیری هایی که کردیم متاسفانه این تیم محصولات و دسترسی های مربوط به سایت را بسته بودن و با پیگیری های قضایی بعد از 6 ماه تونستیم دوباره سایت را بدست بگیریم. در این مدتی که فکر میکردیم به مشتریان پشتیبانی داده می شود حتی تیکت ها و پیام هایی که از واتساپ ارسال شده بود رو بررسی کردیم متاسفانه برخورد بد و نامناسبی داشتند.

 

اینجانب مرتضی نجفقلی زاده به شخصه از تمامی مشتریان عزیز به خاطر این مشکلاتی که پیش آمده عذرخواهی میکنم و صدرصد این مشکلات را رفع و جبران میکنیم. در حال تشکیل تیم جدید هستیم و انشالله از 1 دی ماه سایت دوباره به حالت قبل پرقدرت برمیگردد و به تمامی مشکلات و سوالات مشتریان پاسخ داده می شود.  

با توجه به بهمریختگی سایت و از دست دادن سورس تعدادی از محصولات انشالله از 25 آذر ماه با دستور مرجع قضایی تیم مربوطه موظف به پس دادن اطلاعات هستند و از 1 دی ماه شروع به بروزرسانی محصولات خواهیم کرد. 

 

از صبر و شکیبایی شما سروران عزیز متشکریم