توجه به قوانین

شرایط و قوانین جاری استفاده از خدمات او اس کلاس فارسی به طور کامل در این صفحه شرح داده شده است. خرید هر یک از محصولات و خدمات این سایت به منزله پذیرش تمامی قوانین ذکر شده در این بخش می باشد.

او اس کلاس فارسی در ایران فعالیت می کند و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه تحت قوانین این کشور می باشند. در صورت مشاهده ی نقض قانون کپی رایت لطفا آن را از طرق بخش تماس با ما در میان بگذارید.

تمامی اطلاعات و اسرار مشتریان اعم از نام، آدرس، شماره تلفن، ایمیل، اطلاعات ورود به هاست و مدیریت، پیام ها، تیکت ها و … برای تیم او اس کلاس فارسی محفوظ بوده و به هیچ عنوان این اطلاعات در دسترس افراد خارج از صلاحیت قرار نخواهد گرفت. ارائه اطلاعات مشتریان تنها به مراجع ذیصلاح و با حکم قضایی امکان پذیر خواهد بود. همچنین این تیم متعهد می گردد به هیچ عنوان این اطلاعات را به هیچ شخص و شرکتی به فروش یا اشتراک نخواهد گذاشت.

قوانین وب سایت او اس کلاس فارسی ممکن است در دوره های زمانی مختلف اصلاح و یا تغییر یابد و به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله توسط مسئولان تیم او اس کلاس فارسی لازم الاجرا ست و مسئولیت عدم آگاهی مشتری از این تغییرات به عهده مشتری خواهد بود. لذا مشتری موظف است هر چند وقت یکبار شرایط و قوانین را به صورت کامل بازنگری نماید.

همچنین تداوم استفاده از محصولات و خدمات او اس کلاس فارسی به منزله پذیرش قوانین درج شده در این بخش خواهد بود.

 

قوانین عمومی او اس کلاس فارسی

1- خدمات و سرویس های این سایت تنها به کاربرانی که از نسخه های رسمی او اس کلاس فارسی استفاده میکنند تعلق خواهد گرفت. تنها نسخه رسمی او اس کلاس فارسی نسخه ارائه شده در این سایت بوده که از این لینک قابل دریافت می باشد.

2- لازم به ذکر است که سایت هایی که از نسخه های غیر رسمی او اس کلاس فارسی استفاده میکنند تا زمان تغییر نسخه به نسخه های رسمی ذکر شده در قوانین هیچ گونه پشتیبانی و خدماتی دریافت نخواهند کرد و مسئولیت خریداری محصولات و خدمات او اس کلاس فارسی بر عهده خریدار می باشد. در صورت نیاز به تغییر نسخه او اس کلاس فارسی خود به نسخه رسمی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

3- تیم او اس کلاس فارسی هیچگونه پشتیبانی فنی به سایت هایی که محصولات خود را از سایر مارکت ها و فروشگاه خریداری کرده اند، ارائه نخواهد کرد و در چنین حالتی مسئولیت خرید محصولات او اس کلاس فارسی با خود شما خواهد بود و پشتیبانی به محصولات خریداری شده داده خواهد شد.

4- تمام محصولات تجاری او اس کلاس فارسی، تنها بر روی یک دامنه، مجاز و قابل استفاده خواهند بود. لذا هر گونه سوء استفاده ، کپی برداری ، نال و دیکود کردن محصولات ، شرعا، عرفا و قانونا ممنوع بوده و در صورت مشاهده نقض قوانین از طریق مراجع ذیصلاح قانونی جمهوری اسلامی ایران اقدام خواهد شد.

5- پس از پایان مدت اعتبار پشتیبانی شما همچنان میتوانید از آخرین نسخه ی محصول استفاده کنید و محصولات شما از کار نخواهند افتاد.

6- تمامی محصولات تجاری دارای پشتیبانی رایگان برای رفع مشکلات به مدت 6 ماه و دریافت به روز رسانی ها نامحدود هستند مگر آن که در صفحه محصول شرایط دیگری درج شده باشد.

  تبصره: جهت کاهش هزینه های مشتریان پشتیبانی رایگان محصولات به ازای هر محصول نخواهد بود و از اولین سفارش به مدت 6 ماه برای همه محصولات خریداری شده رایگان خواهد بود و پشتیبانی رایگان 6 ماهه برای همه محصولات خریداری شده اعمال می شود و زمان آن از اولین سفارش شروع می شود و بعد از اتمام مدت زمان پشتیبانی، مشتری برای دریافت پشتیبانی بیشتر نیاز هست یکی از پلن های پشتیبانی ارائه شده را خریداری نماید. همچنین اگر مشتری در بین بازه پشتیبانی رایگان محصولی را خریداری کند پشتیبانی اضافی تعلق نمیگیرد و یا بعد از اتمام پشتیبانی دوباره محصولی را خریداری کند جهت دریافت پشتیبانی باید یکی از پلن های پشتیبانی را خریداری نماید. (برای مثال: اگر شما در تاریخ 1397/01/01 یک یا چند محصول خریداری کرده باشید پشتیبانی 6 ماهه رایگان از تاریخ 1397/01/01 شروع می شود تا تاریخ 1397/07/01 برای همه محصولات خریداری شده اعمال می شود اگر شما در بازه بین این تاریخ دوباره محصولی خریداری کنید پشتیبانی تغییری نخواهد کرد. بعد از تاریخ 1397/07/01 جهت دریافت پشتیبانی بیشتر باید یکی از پلن های پشتیبانی ارائه شده را خریداری نمایید.)

7- پشتیبانی فقط محدود به محصولات خریداری شده توسط شما خواهد بود، او اس کلاس فارسی یک نرم افزار متن باز و رایگان است و رفع اشکالات و باگ های موجود در نسخه های مختلف او اس کلاس شامل پشتیبانی رایگان نمی شود.

8- تشخیص مشکلاتی که دارای پشتیبانی رایگان نیستند به عهده کارشناسان فنی تیم او اس کلاس فارسی خواهد بود. این مشکلات شامل اشکالاتی هستند که بدون حضور محصول خریداری شده در سایت باقی بمانند.

9- دستکاری لینکهای موجود در بخش مدیریت او اس کلاس فارسی، که مربوط به کپی رایت بومی سازی آن می گردد ، پشتیبانی محصولات خریداری شما را باطل میکند و در صورت مشاهده، او اس کلاس فارسی مجاز به توقف ارائه خدمات و پشتیبانی به سایت ناقض قوانین می باشد.

10- محصولات تنها بر روی نسخه ای از او اس کلاس فارسی نصب شده و به خوبی کار می کنند که در صفحه فروش آنها ذکر شده باشد. در صورتی که مشتری محصولی را روی نسخه ای به غیر از نسخه ذکر شده نصب نماید، پشتیبانی او اس کلاس فارسی مسئولیتی در رفع اشکالات و عملکرد صحیحح آن محصول نخواهد داشت.

11- پشتیبانی محصولات تجاری، تنها از طریق سیستم تیکت انجام میشود.

12- پشتیبانی در ایام تعطیلات رسمی کشور، مناسبتها و اعیاد ، غیرفعال است.

13- با توجه به حجم بالای تیکت ها و درخواست ها تعهد پاسخگویی به تیکت ها از زمان ثبت تیکت بین 24 الی 48 ساعت کاری می باشد. تمامی تلاش کارشناسان او اس کلاس فارسی بر این است که در کمترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان خود باشند. در صورت گذشت زمان بیش از 48 ساعت و عدم دریافت پاسخ می توانید از صفحه تماس با ما جهت پیگیری وضعیت تیکت خود در ارتباط باشید.

14- در همه مراحل پشتیبانی ممکن است نیاز به اطلاعات دسترسی به هاست، بخش مدیریت و ورود به بخش های مختلف سایت و سایر سرویس های مورد پشتیبانی داشته باشیم. او اس کلاس فارسی دارای کارشناسان متخصص و گزینش شده است و در اختیار گذاشتن این اطلاعات با واحد پشتیبانی به معنای اعتماد کامل به تیم پشتیبانی است. مسئولیت هرگونه پشتیبانی گیری، از دست رفتن اطلاعات، به هم ریختگی و سایر موارد به عهده خریدار محصول و خدمات بوده و هیچ گونه ادعایی در این موارد پذیرفته نخواهد شد.

15- محصولات رایگان فقط در تاپیک اختصاصی که در انجمن دارند تنها از این طریق پشتیبانی می شوند. محصولات رایگان فاقد تضمین پشتیبانی میباشند و شامل پشتیبانی رایگان نیستند. چنانچه از طریق سیستم تیکت درخواست پشتیبانی شود، به تشخیص کارشناسان فنی فروشگاه، ممکن است ملزم به پرداخت هزینه خدمات فنی باشید.

16- شماره های تماس درج شده در سایت او اس کلاس فارسی، تنها برای مشاوره قبل از خرید، ارتباط با مدیران میباشد و هیچ گونه پشتیبانی تلفنی برای موارد فنی، سوالات در مورد نحوه کار با سیستم، محصولات خریداری شده و … امکان پذیر نمی باشد. پشتیبانی فنی و محصولات خریداری شده تنها از بخش تیکت قابل انجام خواهد بود.

17- محصولات او اس کلاس فارسی به دو دسته تقسیم میشوند:
الف: دسته ی رایگان، که بعد از تایید و تکمیل مراحل سفارش محصول به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال خواهند شد یا اینکه از همان ابتدا ، لینک دانلود در صفحه محصول وجود دارد.
ب: محصولات غیر رایگان، که بعد از پرداخت و تایید سفارش (به صورت خودکار توسط سیستم) به صورت آنی قابل دانلود (محصول) خواهند بود.
نکته: برخی از محصولات غیر رایگان نیاز به تنظیمات خاص دارند که محصول مورد نظر پس از انجام تنظیمات بین 1 الی 8 ساعت کاری در اختیار شما قرار خواهد گرفتمگر آن که در صفحه محصول شرایط دیگری درج شده باشد.

18- برای استفاده از محصولات او اس کلاس فارسی، نیاز به فعال بودن آخرین نسخه “sourceguardian” بر روی هاست شما می باشد و همچنین ممکن است بعد از مدتی برای آپدیت محصول خود ، نیاز به آپدیت “سورس گاردین” داشته باشید. پس حتما قبل از خرید این مورد را در هاست خود بررسی فرمائید.

19- خریدار به عنوان صاحب محصول برای دامنه ای که در فرآیند خرید از ایشان دریافت می شود شناخته شده و مالکیت محصول برای استفاده در آن دامنه برای ایشان می باشد.

20- تمامی محصولات او اس کلاس فارسی اعم از افزونه و قالب، رایگان و یا تجاری، با قابلیت چند زبانگی او اس کلاس سازگار نیستند مگر آن که در صفحه محصول سازگاری آن ذکر شده باشد.

21- لطفا توجه داشته باشید در دام سایت هایی که محصولات را با قیمت پایین می فروشند نیافتید. این گونه سایت ها در قبال پشتیبانی، به روز رسانی و سایر مسایل مربوط به افزونه ها و قالب هایی که ارائه می کنند پاسخگو نخواهند بود او اس کلاس فارسی طبق بند 3 قوانین عمومی او اس کلاس فارسی هیچ گونه پشتیبانی در قبال اینگونه سایت ها توسط تیم او اس کلاس فارسی پذیرفته نیست.

22- هرگونه مشکلات مربوط به هاست ، نوع هاست ، قطعی هاست ، مشکلات دامنه ، ناسازگاری قالب با هاست مشتری ، مشکلات او اس کلاس، قدیمی بودن نسخه او اس کلاس، تغییرات پی در پی مارکت های اندرویدی از قبیل کافه بازار و مایکت و گوگل پلی و … و عدم سازگاری ها آنها با اپلیکیشن اندرویدی او اس کلاس فارسی جزو خدمات پشتیبانی نمی باشد.

  تبصره: هر گونه مشکلات مربوط به مارکت های اندرویدی از قبیل کافه بازار، گوگل پلی و مایکت و سایر مارکت های اندروید ناسازگاری آنها با آخرین نسخه ارائه شده اپلیکیشن اندروید جز تعهدهای او اس کلاس فارسی نمی باشد و فقط محصول نسخه مستقیم که بصورت apk ارائه می شود جز پشتیبانی ها و رفع مشکل می باشد و رفع عدم سازگاری این مارکت ها شامل هزینه می باشد و در صورت امکان در بروز رسانی های بعدی اپلیکیشن اصلاح می شود.

23- محصولات او اس کلاس با آخرین تکنولوژی های روز نوشته می شود و مسئولیتی در قبال عدم نمایش صحیح محصولات در نسخه های منسوخ شده و یا قدیمی مرورگرها ندارد.

24- به درخواست های پشتیبانی که تحت لوکال هاست راه اندازی شده اند ، ( پوسته بر روی کامپیوتر شخصی نصب شده باشد ) ترتیب اثر داده نمیشود و جزو خدمات پشتیبانی نمیباشد.

25- قوانین وب سایت او اس کلاس فارسی ممکن است در دوره های زمانی مختلف اصلاح و یا تغییر یابد و به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله توسط مسئولان تیم او اس کلاس فارسی لازم الاجرا ست و مسئولیت عدم آگاهی مشتری از این تغییرات به عهده مشتری خواهد بود. لذا مشتری موظف است هر چند وقت یکبار شرایط و قوانین را به صورت کامل بازنگری نماید.

 

قوانین مربوط به قالب های او اس کلاس فارسی

1- پشتیبانی قالب شامل رفع مشکلات، ابهامات و صحت عملکرد قالب مطابق با توضیحات و نمونه نمایشی آن و دریافت به روزرسانی ها در مدت پشتیبانی خواهد بود.

2- تمامی قالب ها دارای راهنمای نصب (و تنظیمات) می باشند. نصب قالب ها بسیار ساده بوده و خودتان می توانید پس از خرید آن ها را بدون هزینه اضافه نصب کنید.

3- در صورت عدم تمایل به نصب توسط خریدار و یا نیاز به نصب توسط کارشناس، یکبار نصب قالب توسط کارشناسان او اس کلاس فارسی به رایگان انجام می شود که ممکن است بین 24 الی 48 ساعت کاری از زمان ثبت تیکت درخواست به طول بیانجامد. نصب قالب توسط کارشناسان در دفعات بعدی شامل هزینه مجزا خواهد بود.

4- نصب قالب به معنای نصب او اس کلاس فارسی نبوده و نصب سیستم او اس کلاس به عهده مشتری خواهد بود و در صورت انجام توسط مسئولان فروشگاه شامل هزینه است.

5- پشتیبانی شامل شخصی سازی در قالب، افزودن امکانات در قالب ، کم کردن یا تعییر امکانات قالب نمی گردد و در صورت درخواست این موارد هزینه مربوطه آن بصورت مجزا دریافت می گردد.

6- پشتیبانی شامل سازگار کردن قالب با نسخه های جدیدتر او اس کلاس نمی گردد.

7- هرگونه دستکاری در کدهای قالب خریداری شده یا افزونه های همراه آن اعم از هرگونه دستگاری و شخصی سازی در فایل های CSS، JS، PHP و … توسط خریدار باعث ابطال پشتیبانی قالب خریداری شده خواهد شد. در صورت نیاز به هرگونه تغییر یا شخصی سازی در قالب با کارشناسان او اس کلاس فارسی در ارتباط باشید.

8- سازگار کردن افزونه های دیگر با قالب جز پشتیبانی نبوده و هزینه جداگانه خواهد داشت که توسط کارشناس فروشگاه تعیین میگردد.

9- قالبی که دریافت میکنید دقیقا همانند دمو خواهد بود با این تفاوت که عکس ها و دسته بندی های دمو، همراه آن وجود ندارند.

10- در تمامی موارد تشخیص مواردی که در سایت شما شامل پشتیبانی رایگان نیستند به عهده کارشناسان فنی فروشگاه است (در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از کارشناسان فروشگاه دلیل را جویا شوید).

11- به صورت کلی تعویض قالب های خریداری شده با قالب دیگر تنها در شرایط خاص و یا در طرح های تشویقی که اعلام می گردند و فقط با تایید کارشناسان فروشگاه قابل انجام است. تعویض قالب به معنای انتخاب یک قالب برای یک دامنه یکسان است و نمیتوانید دامنه جدیدی اعلام نمایید.

12- تمامی قالب های خارجی ارائه شده در او اس کلاس فارسی، دارای لایسنس کاملا قانونی و اورجینال می باشند.

13- قالب های خارجی که از او اس کلاس فارسی خریداری می شوند، قابلیت ثبت درخواست پشتیبانی می باشند و تیم او اس کلاس فارسی تمامی موارد مربوط به این محصولات را به طراح قالب ارسال می نماید تا در نسخه های بعدی رفع گردد و تیم او اس کلاس فارسی هیچ گونه تعهدی بر رفع مشکلات را نخواهد داشت.

14- او اس کلاس فارسی تنها پشتیان و پاسخگوی مسایل مربوط به بومی سازی قالب های خارجی تهیه شده می باشد مگر آن که در صفحه محصول موارد مازاد دیگری برای پشتیبانی قید شده باشند.

15- برخی از توابع و کلاس های اصلی قالب توسط “sourceguardian” کد شده اند ولی لازم بذکر است قالب به گونه ای کد شده اند تا کاربر بتواند تغییرات ظاهری و امکانات دلخواه خود را در صورت نیاز به قالب اضافه کند.

16- بازگشت وجه قالب های خریداری شده میسر نمی باشد لطفا به بخش “شرایط بازگشت وجه” درج شده در قوانین او اس کلاس فارسی مراجعه نمایید.

 

 

قوانین مربوط به افزونه های او اس کلاس فارسی

1- پشتیبانی افزونه شامل رفع مشکلات و صحت عملکرد افزونه مطابق توضیحات شرح داده شده آن و دریافت به روز رسانی های افزونه در مدت پشتیبانی خواهد بود.

2- کلیه افزونه ها تضمین عملکرد دارند ولی از لحاظ ظاهری تنها بر روی قالب پیشفرض او اس کلاس تضمین میشوند.

3- پشتیبانی افزونه شامل سازگاری افزونه با قالب شما نخواهد بود. هماهنگی ظاهر افزونه ها با قالب توسط طراح قالب و احتمالا با دریافت هزینه مجزا انجام میشود.

4- پشتیبانی رایگان شامل افزودن امکانات جدید نمی شود. در صورتی که نیاز به امکانات بیش از امکانات شرح داده شده باشید ممکن است برای شما هزینه داشته باشد.

5- افزونه ها تنها در نسخه های ذکر شده در توضیحات آنها در فروشگاه تضمین عملکرد خواهند داشت و سازگاری با نسخه های جدید او اس کلاس شامل پشتیبانی نمیشود.

6- افزونه های ارائه شده در فروشگاه قابل تغییر و دستکاری نیستند و در صورت نیاز شما تنها میتوانید به صورت پیشنهاد، درخواست خود را مطرح کنید تا در صورت تائید و صلاحدید طراح افزونه، در آپدیتهای بعدی در نظر گرفته شود.

7- در تمامی موارد تشخیص مواردی که در سایت شما شامل پشتیبانی رایگان نیستند به عهده کارشناسان فنی فروشگاه است (در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید دلیل آن را از کارشناس جویا شوید).

8- برای استفاده از افزونه های او اس کلاس فارسی، نیاز به فعال بودن آخرین نسخه “sourceguardian” بر روی هاست شما می باشد و همچنین ممکن است بعد از مدتی برای آپدیت محصول خود ، نیاز به آپدیت “سورس گاردین” داشته باشید. پس حتما قبل از خرید این مورد را در هاست خود بررسی فرمائید.

9- برخی از افزونه های او اس کلاس فارسی توسط “sourceguardian” به صورت کامل یا جزئی کد گذاری شده است و شما نمی توانیید طبق بند 6 قوانین مربوط به افزونه ها تغییراتی در آن ایجاد کنید مگر آنکه در صفحه محصول مورد دیگری قید شده باشد.

10- تمامی افزونه های خارجی ارائه شده در او اس کلاس فارسی، دارای لایسنس کاملا قانونی و اورجینال می باشند.

11- افزونه های خارجی که از او اس کلاس فارسی خریداری می شوند، قابلیت ثبت درخواست پشتیبانی می باشند و تیم او اس کلاس فارسی تمامی موارد مربوط به این محصولات را به طراح افزونه ارسال می نماید تا در نسخه های بعدی رفع گردد و تیم او اس کلاس فارسی هیچ گونه تعهدی بر رفع مشکلات را نخواهد داشت.

10- او اس کلاس فارسی تنها پشتیان و پاسخگوی مسایل مربوط به بومی سازی افزونه های خارجی تهیه شده می باشد مگر آن که در صفحه محصول موارد مازاد دیگری برای پشتیبانی قید شده باشند.

قوانین مربوط به خدمات او اس کلاس فارسی

1- خدمات فنی و تخصصی شامل خدماتی است که به درخواست شما در سایت شما و با دریافت هزینه توافق شده انجام می گیرد.

2- تیم او اس کلاس فارسی دارای کارشناسان متخصص و مجرب و گزینش شده است و تضمین میکند برای حل مشکلات شما و یا تامین نیازهای شما تا حد امکان تلاش میکند.

3- هزینه خدمات به صورت توافق شده است و فروشگاه او اس کلاس فارسی برای تعیین هزینه خدمات براساس تخصص کارشناسان و نوع خدمت آزاد است.

4- خدمات ممکن است به دلایل مختلفی مانند مشکلات هاستینگ، به حل مشکل نینجامد و یا با ارایه راهکار همراه باشد. در این موارد هیچ گونه ادعایی برای بازگشت وجه پرداخت شده جز با موافقت کارشناسان فروشگاه پذیرفته نخواهد شد.

 

شرایط بازگشت وجه

1- بر اساس ماده 2 فصل دوم قانون حمایت از حقوق مصرف کننده، خریدار محصول تنها در صورتی که کالای دریافتی ناسالم یا غیر منطبق با توضیحات کالا باشد، می تواند درخواست عودت وجه دهد.

2- طبق آیین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، بند ج، د و هـ با توجه به مالکیت شخصی محصول خریداری شده توسط مشتری و نوسانات ارزی (افزونه های خارجی) هزینه افزونه های خریداری شده غیر قابل برگشت می باشد مگر آن که مشمول شرایط ماده 2 فصل دوم قانون حمایت از حقوق مصرف کننده باشد (بند 1 از شرایط بازگشت وجه قوانین او اس کلاس فارسی).

3- مطابق قانون بازگشت وجه محصولات مجازی ممکن نیست. محصولات منطبق با توضیحات و نمونه نمایشی آن ها فروخته می شوند، بنابراین پیش از خرید به خوبی توضیحات را مطالعه و نمونه ها (دموها) را مشاهده نمایید.