با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و کاربران سایت او اس کلاس فارسی

ما هر سال قرار بر این گذاشته ایم که قالب سایت رو عوض کنیم و به کاربران خود جوایزی اهدا کنیم در این نسخه تغییرات خیلی زیادی داشتیم و یکی از این تغییرات این هست که خوشحالیم تا به امروز همراه ما بودید و ما را همراهی کردین و ما را در این راه تنها نگذاشتین.

اما تغییرات نسخه جدید سایت او اس کلاس:

قالب جدید سایت او اس کلاس فارسی نسخه بهینه شده قالب قبلی می باشد با یک سری تغییرات کلی که استفاده از آنها راحتتر از قبل شده است در نسخه جدید سایت ما فروشگاه را از ساب دامنه به دامنه اصلی اوردیم و سعی کردیم از برندهای بزرگ برای فروشگاه الگو برداری کنیم تا خرید آسان و راحتتری ایجاد شود.

سیستم تیکت پشتیبانی به داخل سایت منتقل شده ولی متاسفانه تیکت های قبلی شما قابل انتقال نبود ولی سعی میکنیم در قسمتی از سایت برای دسترسی به اطلاعات تیکت های قبلی دسترسی ایجاد کنیم همچنین سعی کردیم در سیستم تیکت جدید از پیامک و ایمیل اطلاع رسانی هم استفاده کنیم تا سریعتر از دریافت پاسخ های خود مطلع شوید.

اضافه شدن محصولات جدید: در نسخه جدید سایت سیاست کاری تغییر کرده و محصولات جدید و خارجی نیز اضافه خواهد شد.

و همچنین امکانات بیشتری که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

خبرهای خوبی که داریم: بعد از چندین سال فعالیت در زمینه طراحی سایت نیازمندی و آگهی نیاز بر این دیدیم که سیستم آگهی اختصاصی برای مشتریان اختصاصی خود راه اندازی کنیم و انشالله اگر مدیریت شرکت صلاح بدونند سال بعد این سیستم آگهی را به صورت عمومی عرضه خواهیم کرد تا شما عزیزان نیز در صورت نیاز بتونین استفاده کنین.

 

مشتریان عزیز که در سایت shop.faosclass.com سفارش داشتید اکانت کاربری شما به سایت faosclass.com اضافه گردید ولی سفارشات و تیکت های شما در نسخه جدید سایت قابل دسترسی نیست برای اینکه به تیکت های خود در سیستم قبلی دسترسی داشته باشید ما نسخه قبلی فروشگاه را در آدرس زیر قرار دادیم در صورت نیاز به دسترسی به تیکت های قبلی از طریق آدرس oldshop.faosclass.com به تیکت های قبلی دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز به دریافت پاسخ حتما در سیستم جدید تیکت ارسال نمایید و به هیچ عنوان در نسخه قبلی تیکتی ارسال ننمایید.

همچنین از طریق لینک ورود به حساب کاربری گزینه گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ را کلیک نمایید و با وارد کردن ایمیل خود لینک بازیابی رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد و میتوانید رمز عبور جدید تعیین نمایید.

 

 

و اما هدیه ای به خاطر این تغییرات و قالب جدید سایت به کاربران خود داریم

به قید قرعه به چهار نفر از دوستانی که در نظرات همین پست نظری ارسال کنند می توانند وارد قرعه کشی شده و به

 نفر اول با 100 درصد تخفیف

نفر دوم 60 درصد تخفیف

نفر سوم 50 درصد تخفیف

نفر چهارم 40 درصد تخفیف

انتخاب یک محصول از بین تمامی محصولات

نتایج قرعه کشی (1397/07/01)

4 نفر از بین 30 نفر که نظر ارسال کرده بودند توسط سایت random.org انتخاب شد نفرات زیر به ترتیب اول تا چهارم می باشد.

amirreza reza : mr.ha****@gmail.com

 enjoy**@ymail.com  :ایمان

 armana****@gmail.com : آرمان

negine***@yahoo.com : محمد مرادی

دوستان عزیز برای دریافت جوایز خود از طریق تیکت پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

 

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

با تشکر نجفقلی زاده