(مشاره) 09354842221 باشگاه مشتریان فروشگاه انجمن پرسش و پاسخ

پلاگین شرایط و قوانین ثبت آگهی با Terms and conditions

پلاگین شرایط و قوانین ثبت آگهی با Terms and conditions

سلام دوستان

در بیشتر سایت های آگهی و نیازمندی اگر توجه کنید در صفحه ثبت آگهی هنگام درج مشخصات آگهی، در پایان ثبت و هنگام تایید با یک گزینه ای به نام “شرایط و قوانین را خوانده‌ام و آن را قبول دارم ” را باید تایید کنید تا آگهی شما ارسال شود یعنی کاربر تمام شرایط و قوانین و مقررات سایتی که آگهی ارسال می کند تایید می کند و با آگاهی تمام این کار را انجام میدهد.

پلاگین شرایط و قوانین او اس کلاس هم همین کار را انجام می دهد و گزینه ی قوانین و مقررات را ایجاد می کند تا کاربر بعد از پر کردن فیلدهای ثبت آگهی باید تیک این گزینه را بزند و آگهی خود را ارسال کند و تا زمانی که این گزینه تایید نشود آگهی ارسال نمی شود.

اما به ظاهر این کار اهمیت چندانی نداشته باشد اما اگر مشکلی از نظر کاربر نسبت به آگهی خود پیش بیاد متوجه اهمیت پلاگین قوانین و مقررات خواهید شد پس بهتر است تصمیم عادقلانه و بهتری بگیرید.

پلاگین شرایط و قوانین کاملا فارسی سازی شده و راهنمای فارسی در داخل افزونه قرار داده شده است همچنین ویدیو آموزشی به زبان اصلی در داخل پلاگین توسط سازنده قرار داده شده است که در آخر همین مطلب هم قرار گرفته به زودی ویدیوی آموزشی به زبان فارسی هم قرار داده خواهد شد.

حتما بخوانید:  آموزش پلاگین کپچای noCaptcha reCaptcha

 

پلاگین شرایط و قوانین ثبت آگهی با Terms and conditions

 

 

ویدیوی آموزشی کار با پلاگین شرایط و قوانین به زبان اصلی

 

English Description

A simple plugin which include on publish and edit page a checkbox for terms and conditions.

Easy to implement with option to auto include the checkbox or manual include by including a line in your theme for displaying the terms in which area you want.

هاست سازگار او اس کلاس 10 درصد تخفیف ویژه
باکس دانلود

حجم : 20 کیلوبایت

نسخه : 1.0.1

سازگار با او اس کلاس : 3.5.1 و بالاتر

رمز فایل : www.faosclass.com

راهنمای دانلود

- هنگام دانلود مطمئن باشید با نسخه او اس کلاس شما سازگار باشد.

- در صورت بروز مشکل با نحوه کار با افزونه یا پوسته حتما آموزش مربوط به آن را مطالعه فرمائید.(از طریق لینک آموزش در بالا)

- اگر سوال یا اشکالی در زمینه افزونه یا پوسته دارید از طریق لینک تایپیک ذکر شده انجمن برای افزونه یا پوسته استفاده فرمایید.

- در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق دکمه "گزارش خرابی یا گزارش نسخه جدید" به مدیر سایت گزارش دهید.


گزارش خرابی یا نسخه جدید منتشر شده
ارسال نظر
راه اندازی کسب و کار مورد نظر شما از صفر تا صد

میخواهید خودتان سایت آگهی تان را طراحی کنید؟

دوست دارید سایت آگهی تان را خودتان سئو و بهینه سازی کنید؟

مشاوره رایگان