سلام خدمت کاربران او اس کلاس فارسی، همان طور که اطلاع دارید چند ماه پیش سیستم لایسنس آنلاین محصولات ارائه شده و با توجه به درخواست کاربران مبنی بر ایجاد آنلاین اپلیکیشن از پنل کاربری شد که با بررسی هایی که در این زمینه انجام دادیم تصمیم گرفتیم راه حلی هم برای ایجاد آنلاین اپلیکیشن پیدا کنیم ولی از آنجائیکه ایجاد اپلیکیشن نیاز به منابع سخت افزاری قوی هست با بررسی انواع سرور مجازی و سرور اختصاصی ها تصمیم بر این شد تا اولین نسخه سیستم ایجاد اپلیکیشن ارائه شود.

با تلاش های فراوان تیم فنی امروز (1398/03/26) اولین نسخه سیستم آنلاین اپلیکیشن ارائه می شود تا کاربران براحتی بتوانند بعد از خرید از اپلیکیشن خود خروجی بگیرند.

 

چرا سیستم ایجاد اپلیکیشن ارائه شد؟

با توجه به ارائه نسخه های جدید اپلیکیشن در آینده و خروجی گرفتن نسخه های جدید اپلیکیشن برای کاربران یک پروسه زمان بری بود با ارائه این سیستم کاربران میتوانند براحتی به نسخه های جدید اپلیکیشن در هر زمان که بخواهند دسترسی داشته باشند.

در نسخه اول سعی کردیم روند ایجاد و دانلود اپلیکیشن با فاصله زمانی یک الی دو روزه انجام شود البته سعی بر این هست تا سرور مختص سیستم را قوی تر کنیم تا درخواست های در لیست سریغتر انجام شود و در نسخه دوم هم بصورت آنی ارائه خواهیم داد.

همچنین یکی از مزیت های این سیستم عدم دریافت هزینه برای دانلود نسخه های بعدی می باشد.

امیدواریم با سیستم جدید راحت‌تر و بدون دغدغه بتوانید در سریعترین زمان ممکن از اپلیکیشنتان خروجی بگیرید در زیر نحوه آموزش کار با پنل را بصورت کامل از صفر تا صد بصورت ویدیویی توضیح دادیم.

 

>> مشاهده آموزش <<

 

موفق و پیروز باشید