سلام خدمت کاربران او اس کلاس فارسی، چند وقت پیش در مطلب (شروع سال ۹۸ با تغییرات جدید) اعلام کرده بودیم که در حال راه اندازی سیستم لایسنس محصولات برای دانلود مستقیم قالب ها و افزونه های خریداری شده از او اس کلاس فارسی از حساب کاربری هستیم.

چرا سیستم لایسنس محصولات؟

با توجه به اینکه در ایران قوانین حمایت از تولیدکنندگان برنامه های تحت وب به صورت کامل اجرا نمی گردد و متاسفانه با وجود یک سری افراد سودجو و با رساندن ضرر و زیان های مالی و معنوی توسط این افراد سودجو و از طرفی هم به خاطر عدم ارائه پشتیبانی توسط این افراد مشکلاتی متوجه تیم ما شد و ما مجبور شدیم محصولات را بصورت کد شده و محدود ارائه بدیم.

 

از آن جایی که محصولات بعد از خرید بصورت دستی توسط تیم فنی ایجاد میگردید ولی با توجه به زمان بر بودن این پروسه با تلاش های تیم فنی سیستم لایسنس محصولات را برنامه نویسی کردیم تا بعد از خرید هر محصول بصورت مستقیم می توانید از بخش حساب کاربری دانلود نمایید و سپس با استفاده کد لایسنس ایجاد شده محصول را فعالسازی نمایید.

 

در فاز اول سعی کردیم روند ایجاد و دانلود محصولات را ارائه بدیم و در فاز دوم هم آپدیت خودکار محصولات را ارائه خواهیم داد تا بدون نیاز به مراجعه به حساب کاربری محصولات را بروزرسانی کنید.

در این فیلم آموزشی قصد دارم نحوه کار با سیستم و دریافت و نصب لایسنس در سایت تان را آموزش دهم.

 

 

امیدواریم با سیستم جدید راحت‌تر و بدون دغدغه بتوانید در سریعترین زمان ممکن کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

موفق و پیروز باشید