(مشاره) 09354842221 باشگاه مشتریان فروشگاه انجمن پرسش و پاسخ

طراحی سایت نیازمندی


طراحی سایت نیازمندی

طراحی سایت نیازمندی و یا بقولی طراحی سایت نیازمندی ها که یکی از پر بیننده ترین وب سایت ها در دنیای کسب و کار امروزی است که با افزایش مخاطبان این نوع وب سایت ها سودی پر رونق برای مخاطبان و مدیران این نوع سایت ها شده اگر شما توجه کرده باشین پیش از این وب سایت ایستگاه که با روش ستاره ای توانست مخاطبانی را به خود اختصاص دهد که باعث افزایش فروش مخاطبان خود و همچنین افزایش درآمد وب سایت ایستگاه شد و با گذر زمان وب سایت های مشابه ایستگاه ایجاد شدند ولی بدلیل بی برنامگی و ساختاربندی نادرست انتظاری که داشتند برآورده نشد و باعث عدم موفقیت آنها شد در حالی طراحی سایت نیازمندی نیاز به بررسی و آنالیز رقبا و ایجاد روش های غیرتکراری و درست در نظر گرفتن بازار هدف می باشد.

امروزه وب سایت های زیادی ایجاد شدن وب سایت هایی که از روش های قدیمی استفاده نمی کنند و اگر روشی قدیمی انتخاب کردند بازار و سیستم مناسب طراحی سایت نیازمندی و آگهی را انتخاب کرده اند که از لحاظ سئو و بهینه سازی و امنیت در حد بالایی باشند.

طراحی سایت آگهی موفق؟

اگر می خواهید طراحی سایت آگهی موفقی داشته باشید چه برنامه ای در نظر دارید؟

آیا فکر کرده اید که شرکت ها و سایت های زیادی در زمینه طراحی سایت تبلیغاتی فعالیت دارند و چطور از بین این شرکت ها انتخاب کنید؟ 

آیا میدانید یک سایت آگهی و نیازمندی که امکاناتی باید داشته باشد؟

خب ما تمامی سوالات شما را می دانیم چون هر ماه با هزاران نفر درباره نحوه طراحی سایت آگهی و نیازمندی از ما سوال کردند و ما در مدت چهار سال یک سیستم مدیریت آگهی حرفه ای و کاملا سئوپذیر برای شما آماده کردیم که بدون نیاز به هزینه های خیلی بالا هر نوع وب سایت آگهی و نیازمندی داشته باشید.

امکانات طراحی سایت نیازمندی :

مدیریت آگهی ها
سیستم سئو
ایجاد و مدیریت دسته بندی آگهی ها
امکان ویژه و فوری کردن آگهی
امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه های عضو شتاب
ایجاد فیلد های اختصاصی برای هر دسته بندی
جستجوی پیشرفته با قابلیت فیلتر کردن
صفحه مخصوص برای هر دسته بندی
نمایش آگهی ها براساس استان ها
پنل مدیریتی مخصوص کاربران
مدیریت کلمات جستجو شده در سایت
گالری تصاویر برای آگهی ها
امکان ایجاد برچسب برای هر آگهی
امکان ایجاد وبلاگ و دسته بندی و برچسب زنی
مدیریت و تغییر ایمیل های ارسالی و تعریف قالب ایمیل
ثبت آگهی بدون نیاز به عضویت و به صورت مهمان
قابلیت نصب افزونه
قابیلت نصب قالب های جدید
مدیریت کاربران
و…

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات سایت های نیازمندی و تبلیغاتی طراحی شده می باشد و برای دریافت امکانات کامل سایت های نیازمندی میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و علاوه بر دریافت امکانات از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

سئو سایت نیازمندی :

طراحی سایت نیازمندی و سایت آگهی توسط تیم او اس کلاس با آموزش هایی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت منتشر کردیم خیلی راحت میتوانید سایت آگهی و نیازمندی خود را سئو و بهینه سازی نمایید سئو سایت نیازمندی را به دو روش می توانیم برای شما پیاده سازی کنیم روش اول سئو و بهینه سازی سایت شما توسط تیم او اس کلاس و روش دوم سئو و بهینه سازی سایت نیازمندی توسط آموزش های سئو و بهینه سازی و دورهایی که در فروشگاه منتشر کردیم سایتتان را سئوسازی نمایید.

 

قیمت طراحی سایت نیازمندی:

قیمت طراحی سایت آگهی و نیازمندی به دو صورت هست: 1- استفاده از سیستم مدیریت آگهی او اس کلاس که حرفه ای ترین سیستم در این زمینه با پشتیبانی مداوم توسط تیم او اس کلاس انجام می شود 2- طراحی سایت نیازمندی و آگهی به صورت اختصاصی از صفر تا صد براساس نیازهای شما که قیمت هر دو روش را از طریق فرم تماس با ما یا با شماره های ما (09354842221) برای مشاوره در ارتباط باشید.

 

برچسب ها: قالب سایت آگهی، سایت نیازمندی ها، سایت درج آگهی، طراحی سایت نیازمندی ها، طراحی سایت تبلیغاتی، قالب نیازمندی، قالب آگهی طراحی سایت نیازمندی ، قالب سایت آگهی ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت نیازمندیها، اسکریپت آگهی، طراحی سایت تبلیغاتی، قالب نیازمندی ها، قالب آماده سایت نیازمندی ها، سایت نیازمندی، قالب درج آگهی ،قالب نیازمندیها

هاست سازگار او اس کلاس 10 درصد تخفیف ویژه
راه اندازی کسب و کار مورد نظر شما از صفر تا صد

میخواهید خودتان سایت آگهی تان را طراحی کنید؟

دوست دارید سایت آگهی تان را خودتان سئو و بهینه سازی کنید؟

مشاوره رایگان