در سئو سایت نیازمندی به شما راهکارهای افزایش مشتری و سئو سایت آگهی را ارائه خواهیم داد و همچنین چرا سایت نیازمندی شما به سئو و بهینه سازی نیاز دارد؟ و آیا با نحوه سئو سایت نیازمندی و آگهی آشنایی دارید؟ پس با ما همراه باشید سئو سایت آگهی با توجه به اینکه از لحاظ محتوا محدودیت ندارند و آگهی دهنده ها برای درج محتوای آگهی خود از استانداردهای سئو مطلع نیستند بهینه سازی و سئو سایت های نیازمندی نسبت به سایر وب سایت ها متفاوت تر خواهد بود. اگر فکر می کنید با طراحی سایت نیازمندی شما ثروتمند خواهید شد یک توهم بی اساس است اگر در گوگل یک جستجو انجام بدید خواهید دید صدها سایت نیازمندی وجود دارد که غیرفعال مانده اند و مدیران آنها هزینه های زیادی را سالانه برای نگهداری وبسایتشان پرداخت می کنند غافل از آنکه سایر سایت های مشابه آنها راهکاری دیگر پیش گرفته اند.

سایت های نیازمندی با حداقل نیاز به فعالیت مدیران جز پر سودترین و بیشترین درآمد بین سایت ها هستند و این موضوع باعث می شود تعداد رقبای شما نسبت به سایر سایت ها بسیار زیاد باشد. مخاطبانی که دنبال خدمات سایت شما هستند برای یافتن سایت های مشابه از گوگل و دیگر موتورهای جستجو استفاده خواهند کرد.
پس سئو سایت نیازمندی یک ضرورت برای سایت شما هست شما  میتوانید با دریافت حق ثبت نام و یا استفاده از خدمات شما و دریافت تبلیغات درآمد کسب کنید و به جرات می توان گفت که اگر یک سایت نیازمندی برای کلمات کلیدی اصلی خود در صفحه اول گوگل نباشد عملا درآمدی نخواهد داشت یا نسبت به هزینه های سایت جبران کننده نیست.

چرا سئو سایت نیازمندی مهم است؟

سایت های نیازمندی برای تاثیر گذاری روی مخاطب بازه ی زمانی کوتاهی دارند زمانی که شما مشخصات یک خدماتی را در سایت خود درج می کنید تنها دو هفته برای جذب متخصص زمان دارد و اگر آگهی دهنده یا خدماتی که خوده شما درج کردید در این مدت کوتاه مخاطب واقعی علاقه مند را به سایت جذب نکند سایت شما از نظر مخاطب بی فایده و بی بازده خواهد بود.

 

در سئو حرفه ای سایت نیازمندی هدف افزایش نرخ تبدیل مخاطبان است

 

وقتی سئو سایت نیازمندی و آگهی بدرستی انجام می شود می تواند درآمد بالایی از صاحبان مشاغل و از مراجعه کنندگان براس استفاده از خدمات سایت دریافت کند و همچنین چنین سایت هایی از طری تبلیغات می توانند درآمد بالایی کسب کنند.

برای رسیدن به این اهداف مالی باید در رتبه های بالای گوگل در کلمات کلیدی پرکاربرد داشته باشید تا صاحبان مشاغل، جستجوکنندگان خدمات و سایت هایی که بدنبال تبلیغات خود هستند بتوانند براحتی در گوگل سایت شما را پیدا کنند و از خدمات سایت شما استفاده کنند.

 

برای سئو سایت نیازمندی از کجا باید شروع کنیم؟

برای اینکه بتوانید وضعیت سئو سایت نیازمندی خود را بهبود ببخشید باید با اصول بهینه سازی و سئو سایت براساس استراتژی های سایت نیازمندی آن را به کار بگیرید در طراحی سایت نیازمندی به دو صورت انجام می شود:

  • اول: سایت های نیازمندی که تمام اطلاعات آن توسط مدیران خوده سایت درج می شود
  • دوم: سایت های نیازمندی که مخاطبان نیز می توانند آگهی یا اطلاعات خود را در سایت درج کنند

ولی در کل پیشنهاد ما این است که اگر مخاطبان شما میخواهند اطلاعات درج کنند باید راهکاری را برای بررسی این اطلاعات قبل از منتشر شدن در سایت داشته باشید زیرا شما مسئول محتوای سایت خود هستید و اگر مخاطبان شما چه از روی عمد یا سهوی عبارات نامناسبی را استفاده کنند شما مسئول پاسخگویی آن هستید و همچنین اعتبار سایت شما دچار خدشه خواهد بنابراین غیر از مسائل سئو مدیریت انتشار محتوا باید توسط افراد معتبر انجام شود.

اما برای سئو کردن محتوای سایت نیازمندی چه باید کنیم:

 

گام اول: رعایت نکاتی در انجام سئو داخلی سایت

در زیر یک سری موارد و تکنیک هایی که در سئو و بهینه سازی داخلی سایت باید رعایت شود را لیست کردیم البته رعایت تمامی این موارد الزامی نیست

1- انتخاب دامنه مناسب
2- انتخاب پسوند مناسب
3- عمر و قدمت دامنه
4- ثبت طولانی مدت دامنه سایت
5- در دسترس بودن Whois سایت
6- تاثیر داشتن Exact Match Domain
7- بد نبودن سابقه صاحب امتیاز دامنه
8- فعال سازی SSL بر روی سایت
9- انتخاب هاست مناسب برای وب سایت
10- بالا بودن سرعت بارگذاری سایت
11- تنظیم آدرس سایت با www و بدون آن
12- ساخت نقشه سایت یا Site Map
13- ایجاد فایل robots.txt در روت هاست
14- لینک سازی داخلی در صفحات سایت
15- داشتن طراحی ریسپانسیو برای صفحات سایت
16- استفاده از Breadcrumbs در بالای صفحات سایت
17- استفاده بهینه از فایل htaccess
18- داشتن معماری مناسب برای سایت
19- داشتن بلاگ در داخل سایت
20- داشتن کلمه کلیدی برای هر صفحه
21- انتخاب عنوان مناسب برای هر صفحه
22- اهمیت تگ توضیحات یا Meta Description
23- اهمیت URL در صفحه های سایت
24- اهمیت تگ های هدینگ در صفحه
25- محتوای صفحه های سایت

 

گام دوم: تحقیق درباره کلمات کلیدی

سایت های نیازمندی نسبت به سایر سایت ها نیاز به صرف زمان بیشتری برای تحقیق درباره کلمات کلیدی هست باید کلمات کلیدی مرتبط با کلیه مشاغلی که در سایت ثبت می شود را بررسی کنید و نیاز کاربران تان را یافته و براساس آن محتوا را بهینه سازی کنید.

در تحقیق درباره کلمات کلیدی در نظر داشته باشید که:

1- کلمات کلیدی که در سایت های نیازمندی استفاده می شوند دارای عمر کوتاه و تکرار شونده هستند و البته بستگی به نوع آگهی متفاوت است.

2- معمولا کاربران در محتوای خود از کلمات کلیدی longtail و کلمات کلیدی LSI استفاده می کنند.

3- سایت های رقبا را تحلیل و از کلمات کلیدی مورد استفاده توسط آن ها را پیدا کنید.

 

گام سوم: تحلیل رقبا

بیشتر سایت های نیازمندی و آگهی به هم شبیه هستند و این به خاطر کپی شدن کل سایت توسط رقبا است و با این ذهنیت این کار را انجام می دهند که اگر با کپی کردن ظاهر آن سایت مخاطبان آن سایت را از آن خود خواهند کرد یک کار اشتباه است قطعا شما با کپی کردن رقبا به نتیجه ای که آن ها گرفته اند نمی رسید بلکه موفقیت آنها به هزاران دلایل بستگی دارد و یکی از آن دلایل سئو و بهینه سازی که انجام دادن هست شما باید راهکاری برای پیشی گرفتن از رقیب خود داشته باشید و کاملا رقیب خود را براساس موارد زیر تحلیل و بررسی کنید:

1- چینش صفحه اصی سایت به چه صورت است
2- دسته بندی مشاغل و آگهی های آن ها بر چه اساسی است
3- آیا شما می توانید آگهی که مد نظر دارید براحتی پیدا کنید و یا یافتن یک دسته بندی که شما را به آن آگهی می رساند چطوراست.
4- تعداد آگهی درج شده در سایت چقدر است
5- منوهای سایت دارای چه مواردهایی هست
6- چه نوع فیلدهای کاری در سایت وجود ندارد
7- نوع فعالیت سایت به چه صورت هست آیا به مشتریان امکان درج اطلاعات می دهد یا خیر؟
8- کلمات کلیدی سایت بر چه اساسی انتخاب شده اند
9- راهکار سایت برای کلمات کلیدی ترند شده در زمینه نیازمندی ها چیست
10- چه راهکاری برای ترغیب کاربران برای ثبت نام در سایت ایجاد کرده اند
11- به چه رنگ و اندازه ای دکمه های ثبت نام و ثبت آگهی در سایت طراحی شده اند
12- کلمات کلیدی انتخابی برای دریافت بک لینک چگونه است
13- نحوه نمایش آگهی در صفحه جستجو را بررسی نمایید

با این مواردی که گفتیم شما می توانید براحتی نقاط ضعف و وقت سایت رقیب را شناسایی کرده و با تولید محتوای بهتر از او رتبه ای بهتر در گوگل بدست آورید.

 

گام چهارم: تبلیغات و ایجاد بک لینک

در سئو سایت نیازمندی در زمینه ایجاد بکلینک و تبلیغات کمترین مشکل وجود دارد زیرا اغلب مشتریان دارای سایت و وبلاگ مرتبط هستند و بنابراین خیلی راحت میتوان نسبت به ایجاد بک لینک اقدام کرد ولی همیشه باید سایت های معتبری را نیز پیدا کرد که در آنها برای لینک های سایت خود اعتبار دریافت کنیم.

همیشه سعی کنید در ایجاد بک لینک از یک متخصص کمک بگیرید و به هیچ عنوان از سایت های بی ارزش لینک نگیرید.

 

او اس کلاس فارسی چگونه سایت نیازمندی شما را بهینه سازی می کند؟

او اس کلاس فارسی با در نظر داشتن دانش فنی بالا در زمینه طراحی سایت نیازمندی و ساختار وب سایت بهینه سازی سایت های نیازمندی را بصورت حرفه ای میتوانید انجام دهد همانطور که در بالا توضیح دادیم ساختار سایت باید بسیار دقیق بهینه سازی شده باشد او اس کلاس فارسی با داشتن تجربه کافی در این زمینه نسبت به بازنویسی سایت آگهی شما اقدام می کند و سایت نیازمندی شما را به رتبه های بالای گوگل نزدیک میکند و با ارائه راهکارهای استاندارد و با تعیین استراتژی های متفاوت نتایج متفاوتی را برای شما شما رقم خواهد زد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان با شماره ثابت 041-35578211 تماس حاصل فرمایید.