اشتراک های ویژه نامحدود

بهترین راهکار برای کسب و کار شما

اشتراک ویژه نامحدود

اشتراک ویژه نامحدود انتخابی

دسترسی یکساله به محصولات انتخابی
شروع از 800 هزار تومان
 • پشتیبانی آنلاین تیکتی
 • امکان نصب نامحدود روی سایت
 • بروزرسانی نامحدود محصولات
 • دسترسی به قالب های انتخابی
 • دسترسی به افزونه های انتخابی
 • دسترسی به اپلیکیشن اندروید
 • دسترسی به آموزش های محصولات

اشتراک ویژه نامحدود

دسترسی یکساله به همه محصولات
6,99 میلیون تومان
 • پشتیبانی آنلاین تیکتی
 • امکان نصب نامحدود روی سایت
 • بروزرسانی نامحدود محصولات
 • دسترسی کامل به همه قالب ها
 • دسترسی کامل به همه افزونه ها
 • دسترسی اپلیکیشن اندروید
 • دسترسی به آموزش های محصولات
 • دسترسی به همه دوره های آموزشی

نصب نامحدود محصولات اشتراک خریداری شده

اگر طراح وب یا میخواهید چندین سایت آگهی راه اندازی کنید و می خواهید از قالب و افزونه های دلخواه خود در سایتتان استفاده کنید در حالت معمولی نیاز هست برای هر سایت دوباره تک تک محصولات را خریداری کنید و باید بیش از چند صد هزار تومان پول پرداخت کنید. اما این موضوع با ارائه اشتراک ویژه نامحدود  کاملا متفاوت شد و شما می توانید تنها با پرداخت یک مبلغ مشخص و کم به تمامی محصولات هر اشتراک دسترسی داشته و روی نامحدود دامنه نصب کنید.

 

یعنی اینکه شما دیگر نیازی به پراخت وجه جداگانه برای هر محصول ندارید، تنها کافی است که یکی از پلن های اشتراک ویژه نامحدود را تهیه کرده و به همه محصولات اشتراک خریداری شده دسترسی داشته باشید.

بروز رسانی نامحدود

راه اندازی یک سایت آگهی و نیازمندی نیاز به قالب و افزونه هایی ست که در ساخت سایت خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

اگر شما قالب و افزونه هایی رو برای طراحی سایت آگهی تان را از یک شرکتی خریداری کردید که به شما اجازه هیچگونه بروزرسانی برای محصولاتش نداده باشد مشکلاتی برای کسب و کار تان به وجود خواهد آورد.

تمامی محصولات اشتراک های ویژه دارای بروزرسانی نامحدود هستند. حتی بعد از به پایان رسیدن زمان اشتراک تان هیچ نگرانی بابت بروزرسانی محصولات نخواهید داشت و براحتی می توانید آخرین نسخه محصولات را از حساب کاربری خود دانلود نمایید.

یک سرمایه گذاری پر سود

محصولات ارائه شده در او اس کلاس فارسی نیاز واقعی و ضروری از صاحبان کسب و کار های آگهی و نیازمندی را برطرف می کند. برای مثال ما قالب های حرفه ای آگهی و نیازمندی و همچنین افزونه هایی که بیشتر در سایت آگهی استفاده می شود را در اشتراک های ویژه قرار دادیم، قالب ها و افزونه های متفاوتی را بدون هیچ محدودیت نصب و دانلود و در یک پکیج کامل همه این محصولات را فقط با داشتن اشتراک ویژه او اس کلاس فارسی می توانید در کسب و کار خود استفاده کنید.

صرفه جویی در هزینه ها

اگر شما می خواهید یک سایت آگهی راه اندازی کنید می دانید که برای هر محصول باید لایسنس های متفاوت خریداری کنید که اینکار هزینه های شما را افزایش می دهد اما با خرید اشتراک ویژه نامحدود به راحتی می توانید به کل محصولات اشتراک خریداری شده بدون محدودیت دسترسی کامل داشته باشید.

سوالات متداول در رابطه اشتراک های ویژه نامحدود

خیر – با خرید هر اشتراک فقط به محصولات همون اشتراک دسترسی خواهید داشت. برای مثال در اشتراک ویژه نامحدود انتخابی شما فقط به محصولاتی که انتخاب کردید دسترسی خواهید داشت و در اشتراک نامحدود به همه محصولات دسترسی دارید.

خیر – شما در هر زمان بخواهید می توانید بصورت نامحدود هر محصول رو دانلود کنید و هیچ محدودیتی در تعداد دانلود وجود ندارد.

خیر – محصولاتی که روی سایت شما هستند همچنان فعال می مانند و در صورتی که اشتراک خود را تمدید نکنید تنها به بروزرسانی محصولات دسترسی خواهید داشت و امکان نصب روی دامنه های دیگر وجود نخواهد داشت.

بعد از اتمام اشتراک ویژه دسترسی شما به نصب محصولات روی دامنه جدید قطع میشه اما همچنان می تونید بدون هیچ مشکلی از محصولاتی که قبلا دانلود کردید استفاده کنید.

خیر – برای تمدید اشتراک ویژه انتخابی 10% و برای تمدید اشتراک ویژه نامحدود  20% تخفیف برای شما منظور میشه و دیگه نیازی نیست که برای هر دوره پرداخت مجددا کل مبلغ اولیه رو پرداخت کنید.

بعد از خرید اشتراک وارد حساب کاربری شده و روی دانلودها کلیک کنید. از این قسمت می توانید کل محصولات را دانلود کنید.

خیر – با خرید اشتراک ویژه شما می توانید بصورت نامحدود بر روی انواع دامنه محصولات را نصب نمایید. توجه داشته باشید مدت زمان نصب نامحدود فقط یک سال می باشد بعد از تمام شدن زمان اشتراک تان دیگر امکان نصب روی دامنه ی جدید وجود نخواهد داشت مگر اینکه دوباره اشتراک خود را تمدید نمایید.

بله – محصولات شامل پشتیبانی هستند. اما برای شما راهنمای عیب یابی و راهنمای قبل از نصب را تهیه کرده ایم که در پایین بخش هر محصول میتوانید مشاهده کنید.

×
× سوالی داری؟ چت با واتساپ