در طراحی سایت نیازمندی میخواهیم شما را با یکی از پر بیننده ترین وب سایت ها در دنیای کسب و کار امروزی آشنا کنیم و شما بعد از خواندن این مقاله خواهید توانست با طراحی سایت نیازمندی در بین سایت های نیازمندی ایران باشید و با یادگیری افزایش مخاطبان سایت خود به سودی پر رونق دست یابید و همچنین برای مخاطبان و مدیرانی که میخواهند فروش خود را افزایش دهند مثل برندهای معروف نقشی مهم داشته باشید ما در این مقاله با روش های مختلف طراحی سایت نیازمندی ها خواهیم پرداخت و سایت شما به یک سیستم نیازمندی کامل مجهز شود.

اگر به سال ها پیش بگردیم وجود وب سایتهایی مثل ایستگاه که با روش ستاره ای توانست مخاطبانی را به خود اختصاص دهد که باعث افزایش فروش مخاطبان خود و همچنین افزایش درآمد وب سایت ایستگاه شد و با گذر زمان وب سایت های مشابه ایستگاه ایجاد شدند ولی بدلیل بی برنامگی و ساختاربندی نادرست انتظاری که داشتند برآورده نشد و باعث عدم موفقیت آنها شد در حالی در طراحی سایت نیازمندی باید یک سری موارد قبل از طراحی نیاز به بررسی و آنالیز رقبا و ایجاد روش های غیرتکراری و درست با در نظر گرفتن بازار هدف می باشد.

امروزه وب سایت های زیادی ایجاد شدن وب سایت هایی که هم از روش های قدیمی و هم بروزر استفاده می کنند و توجه داشتند به نیاز بازار و مخاطبان حتی با الگو گرفتن از برندهای معروف میتواند به موفقیت کسب و کار شما با انتخاب درست یک سیستم مدیریت آگهی مناسب برای طراحی سایت نیازمندی و آگهی باشد.

 

قبل شروع طراحی سایت نیازمندی آیا جواب سوالات زیر را می دانید؟

 • اگر می خواهید طراحی سایت نیازمندی موفقی داشته باشید چه برنامه ای در نظر دارید؟
 • آیا فکر کرده اید که شرکت ها و سایت های زیادی در زمینه طراحی سایت نیازمندیها فعالیت دارند چطور از بین این شرکت ها انتخاب کنید؟ 
 • آیا میدانید یک سایت نیازمندی چه امکاناتی باید داشته باشد؟
 • چقدر با طراحی سایت نیازمندی ارزان و طراحی وب سایت نیازمندی اختصاصی آشنایی دارید؟
 • آیا سایت نیازمندی شما فقط نیاز به نسخه وب دارد یا یک اپلیکیشن نیازمندی هم نیاز دارد؟

خب ما تمامی سوالات شما را می دانیم و یک به یک در ادامه توضیح خواهیم داد البته ما هر ماه با هزاران نفر درباره نحوه ساخت سایت نیازمندی از ما سوال کردند و ما در مدت شش سال یک سیستم مدیریت نیازمندی حرفه ای و کاملا سئو پذیر برای شما آماده کردیم که بدون نیاز به هزینه های خیلی بالا هر نوع وب سایت نیازمندی داشته باشید.

 

برای طراحی سایت نیازمندی باید از کجا شروع کنیم؟

 

برای طراحی سایت نیازمندی باید از کجا شروع کنیم؟

قبل از شروع به طراحی سایت نیازمندیهای مد نظر خود حتما باید یک سری موارد که در بالا سوال کردیم را باید بدانید تا بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید.

ما همیشه به تمامی مشتریانی که برای مشاوره با ما تماس میگیرند توصیه می کنیم قبل از شروع به خود روراست باشید و ببینید که هدفشون از طراحی سایت نیازمندی چی هست؟ آیا صرفا جهت داشتن یک سایت نیازمندی هست؟ یا نه می خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند و یا در یک صنف یا مهارتی که دارند متخصص در اون زمینه باشند مثلا سایت نیازمندی مثل باما هدفش خودرو و یک سایت مرجع در زمینه خودرو هست و یا سایت های استخدامی و یا املاک و …

پس قبل از هر کاری تصمیم بگیرید در چه زمینه ای میخواهید فعالیت کنید و سپس به دنبال رقبای خود در اون زمینه باشید مثلا اگر میخواهید در زمینه املاک فعالیت کنید در درجه اول ببینید رقبای سطح کشوری شما چه کسانی هستند و بعد رقبای سطح استان و شهری خودتان و اگر یک برنامه بلند مدت دارید پس بصورت کشوری با برنامه ریزی شده کار کنید در غیر اینصورت اول به صورت بومی از استان و شهرهای خودتا شروع کنید و بعد به صورت کشوری وسراسری فعالیت کنید.

 

هیچ وقت با احساس و سلیقه خود یک سایت نیازمندی طراحی نکنید ببینید در چه زمینه هایی میتوانید مخاطب بیشتر برای خود داشته باشید.

 

در قدم بعدی ببینید چه امکاناتی نیاز دارید و اگر میخواهید از رقبای خود متمایز باشید چه امکانات یا خدماتی را می توانید در سایت نیازمندی خود ارائه کنید؟

ما سعی کردیم با توجه به تجربه هایی که در این چند سال بدست آورده ایم حداقل امکاناتی که در طراحی سایت نیازمندی باید باشد را لیست کنیم.

حداقل امکاناتی که در طراحی سایت نیازمندی باید به آن توجه کنید:

 • مدیریت آسان آگهی ها
 • ایجاد و مدیریت دسته بندی آگهی
 • ایجاد و مدیریت استان و شهرها آگهی
 • امکان فوری و نردبان کردن
 • امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه های عضو شتاب
 • ایجاد فیلد های اختصاصی براساس هر دسته بندی
 • جستجوی پیشرفته با قابلیت فیلتر
 • صفحه مخصوص برای هر دسته بندی
 • نمایش آگهی ها براساس استان و شهر
 • پنل مدیریتی مخصوص کاربران عضو شده
 • گالری تصاویر برای آگهی
 • امکان ایجاد وبلاگ
 • مدیریت و تغییر ایمیل های ارسالی و تعریف قالب ایمیلها
 • ثبت آگهی با عضویت و بدون نیاز به عضویت
 • قابلیت نصب آسان
 • قابیلت نصب قالب های متنوع بر روی سایت
 • مدیریت حرفه ای کاربران
 • قالب های حرفه ای و ریسپانسیو
 • دارای سیستم مدیریت پیوندهای یکتا
 • قابلیت سئو پذیری بالا
 • دارای افزونه های امنیتی و امنیت بالای سیستم مدیریتی
 • امکان طراحی اپلیکیشن نیازمندی اندروید و ios
 • و یک سری امکانات دیگر هم که براساس نیاز امکان ارتقا داشته باشد

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات سایت های نیازمندی می باشد.

 

در طراحی سایت نیازمندی و آگهی روش های زیادی وجود دارد که می توانید با یکی از روش های گفته شده در زیر برای خود یک سایت نیازمندی طراحی کنید و یا می توانید آن را به متخصصانش بسپارید تا برای شما طراحی کنند.

 

طراحی سایت نیازمندی توسط خودتان از صفر تا صد و بدون نیاز به هیچ گونه دانش برنامه نویسی

 

برای طراحی سایت نیازمندی چند روش وجود دارد که در زیر به بررسی آنها می پردازیم:

 

طراحی سایت نیازمندی توسط خودتان از صفر تا صد و بدون نیاز به هیچ گونه دانش برنامه نویسی:

برای طراحی سایت نیازمندی دلخواه خودتان بصورا رایگان می توانید از آموزش های طراحی سایت نیازمندی در که وب سایت او اس کلاس فارسی به آن پرداختیم مراجعه کنید.

 

آموزش طراحی سایت نیازمندی با او اس کلاس فارسی:

اگر با او اس کلاس آشنایی ندارید حتما مطلب (او اس کلاس چیست؟) را بخوانید و شروع به طراحی سایت نیازمندی خود با او اس کلاس فارسی کنید ما بصورت کاملا رایگان در بخش آموزش او اس کلاس از صفر تا صد به آموزش طراحی سایت نیازمندی پرداختیم و شما با یادگیری این آموزش ها خواهید توانست هر نوع سایت نیازمندی و آگهی طراحی کنید بدون نیاز به هیچ گونه دانش فنی برنامه نویسی تمامی آموزش ها بصورت جسله به جلسه پیگیری کنید و هر جایی مشکل داشتید در همان صفحه در قسمت نظرات بیان کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

استفاده از اسکریپت نیازمندی ها:

یکی از راه های دیگری که میتوانید در طراحی سایت نیازمندی از آن استفاده کنید کار با اسکریپت های نیازمندی ها هست که کار شما را در طراحی سایت آگهی خیلی آسان می کند اسکریپت نیازمندی یعنی یک سیستم مدیریت نیازمندی آماده ای هست که از پیش با یک سری امکانات تعریف شده اند مثل osclass فارسی که یک اسکریپت نیازمندی هست که می توانید هر نوع وب سایت آگهی طراحی کنید همچنین اگر در گوگل جستجو کنید شما با هزاران اسکریپت نیازمندی آشنا خواهید شد ولی در بین این اسکریپت های نیازمندی فقط اسکریپت هایی قابل استفاده هست که نسخه بومی و فارسی آن برای کشور ایران بهینه شده باشد در غیر این صورت مشکلاتی در حین کار ایجاد خواهد کرد.

 

استفاده از قالب نیازمندی آماده:

همان طور که در توضیحات بالا در بخش اسکریپت نیازمندی توضیح دادیم هر اسکریپت در حالت حرفه ای امکان استفاده از قالب های متنوع در آن وجود دارد که شما می توانید با انتخاب یک قالب در ساخت سایت نیازمندی خود از آن استفاده کنید این قالب ها بصورت آماده و رایگان و یا تجاری توسط ارائه دهنده اسکریپت قابل استفاده هست ما در او اس کلاس در بخش قالب او اس کلاس یک سری قالب های آماده بصورت رایگان و تجاری قرار دادیم که می توانید براساس نیاز خود برای شروع کار خود یکی از این قالب ها را استفاده کنید شما در بخش قالب نیازمندی رایگان می توانید با انتخاب یکی از آن ها در ساخت سایت نیازمندی رایگان خود استفاده کنید.

 

خرید سایت نیازمندی آماده یا طراحی سایت نیازمندی ارزان

اگر قصد دارید یک سایت نیازمندی که وجود دارد را خریداری کنید حتما باید با یک متخصص در این زمینه مشاوره ای داشته باشید چرا که در خرید یک سایت نیازمندی باید به نوع سایت، تاریخ شروع فعالیت، گستردگی فعالیت سایت، تعداد کاربران، نوع اسکریپتی که سایت نیازمندی با آن طراحی شده، تعداد بازدید و ورودی هایی که داشته، بر روی چه کلماتی سئو انجام شد و… که در خرید سایت نیازمندی باید به آن توجه کرد البته شما می توانید با توضیحاتی که قبل تر به آن پرداختیم شما قبل از خرید یک سایت نیازمندی با طراحی سایت نیازمندی ارزان آشنا شدید و در سریعترین زمان با استفاده از قالب نیازمندی آماده کار خود را شروع کنید.

 

قیمت طراحی سایت نیازمندیها

در براورد قیمت طراحی سایت نیازمندی ها به دو صورت می توانیم تقسیم کنیم:

1- استفاده از سیستم مدیریت نیازمندی او اس کلاس که حرفه ای ترین سیستم در این زمینه با پشتیبانی مداوم توسط تیم او اس کلاس انجام می شود یا اسکریپت های آماده دیگر

2- طراحی سایت نیازمندی بصورت اختصاصی از صفر تا صد براساس نیاز شما که در این حالت زمان و مقدار حجم کار تاثیر بسیار بالایی در برآورد قیمت دارد تیم او اس کلاس با تجربه ی چندین ساله در زمینه سایت نیازمندی می توانید با از طریق اطلاعات موجود در صفحه تماس با ما با همکاران ما از مشاوره رایگان استفاده کنید.

 

سئو سایت نیازمندی

 

سئو سایت نیازمندی:

در طراحی سایت نیازمندی و آگهی بخش بعدی که باید به آن توجه کنید سئو و بهینه سازی سایت خود هست اگر شما یک سیستم فوق حرفه ای هم داشته باشید ولی هیچ کاربری در آن فعالیت نداشته باشد و از طریق موتورهای جستجو وارد سایت شما نشوند هیچ ارزشی ندارد مثل این یک مغازه ای که هیچ فروشی ندارد می ماند.

در طراحی سایت نیازمندی باید به سئو خارجی و سئو داخلی خیلی توجه داشته باشید و در اولویت اول سئو داخلی سیستم شما باید استاندارد گوگل باشد و بتوانید سایت خود را درست بهینه سازی نمایید و در مرحله بعد به سئو خاجی بپردازید.

ما در او اس کلاس فارسی با آموزش هایی که در زمینه سئو و بهینه سازی در سایت منتشر کردیم می توانید سایت نیازمندی خود را سئو و بهینه سازی نمایید برای سئو سایت نیازمندی حتما قبل مقاله سئو سایت نیازمندی را بخوانید در این مقاله متوجه خواهید شد که سایت نیازمندی شما در چه وضعیتی هست و باید چه مواردی را رعایت کنید همچنین ما در بخش مقالات آموزش سئو و بهینه سازی نکات مهم در سئو و بهینه سازی را آموزش میدهیم که با رعایت آنها می توانید در بهبود وضعیت ساخت خود استفاده کنید.

 

طراحی اپلیکیشن نیازمندی:

در طراحی سایت نیازمندی و آگهی باید به این نکته توجه کنید که آیا برای سایت نیازمندی شما امکان طراحی اپلیکیشن نیازمندی اندروید و ios وجود دارد آیا کسب و کار شما نیازی به وجود یک اپلیکیشن دارد یا خیر؟ آیا افرادی که به سایت شما وارد می شوند درخواست اپلیکیشن کردند یا نه؟ آیا افرادی که با سایت شما کار می کنند توانایی کار با اپلیکیشن هم دارند؟ آیا با وجود اپلیکیشن نیازمندی مخاطبان و فروش شما بیشتر خواهد شد؟

برای درک بهتر این موضوع حتما مطلب (طراحی اپلیکیشن نیازمندی) را مطالعه کنید زیرا خواهید فهمید که سایت نیازمندی شما نیاز به اپلیکیشن موبایل دارد یا خیر؟

 

نتیجه گیری:

ما در این مقاله تمامی روش های طراحی سایت نیازمندی را به گفتیم حتی شما می توانید بدون نیاز به هزینه خیلی بالا یک سایت نیازمندی داشته باشید در مورد سئو و بهینه سازی سایت های نیازمندی صحبت کردیم و گفتیم که باید اسکریپت نیازمندی شما با الگوریتم های موتورهای جستجو بروز باشد همچنین میتوانید با بررسی آموزش های سایت او اس کلاس یک سایت نیازمندی بدون نیاز به هیچ دانش فنی برنامه نویسی طراحی کنید.

 

***برای مشاهده این پکیج ویژه روی تصویر بالا کلیک کنید***

 

***برای مشاهده این پکیج ویژه روی تصویر بالا کلیک کنید***