آموزش بروز رسانی او اس کلاس به صورت تصویری و فیلم آموزشی

خب دوستان توی این آموزش شما به راحتی می توانید نسخه های پایین تر او اس کلاس را به نسخه ی جدید بومی شده بروز رسانی نمایید دو روش بروز رسانی وجود داره:

  1. بروزرسانی به صورت اتوماتیک
  2. بروزرسانی به صورت دستی

بین این دو روش ما فقط روش دوم رو انجام میدیم به خاطر اینکه در روش اول به صورت اتوماتیک پنل ادمین وب سایت به صورت چپ چین و نسخه بومی نخواهد بود برای همین بخواهید از نسخه بومی استفاده کنید باید روش دوم یعنی بروزرسانی دستی را انجام بدید.

خب ما توی روش دوم بروزرسانی دستی باید یک سری موارد را رعایت کنید:

  1. حتما بکاپ از فایلها و دیتابیس سایتتون داشته باشید اگر احیانا حین بروزرسانی مشکلی بوجود اومد یا خواستید بعد از بروزرسانی به همان نسخه قبلی باز گردید باید بکاپ از سایتتان داشته باشید.
  2. حتما قبل از بروزرسانی از منوی تنظمیات، پیوند یکتا را غیرفعال نمایید.
  3. حتما نسخه php هاست شما 5.6 به بالا باشد

بعد انجام مراحل بالا طبق فیلم آموزشی زیر که بصورت کاملا گویا به شما توضیح میدیم که چطوری او اس کلاس را به نسخه جدید بروزرسانی کنید.

حتما آموزش را به صورت کامل مشاهده کنید و اگر در مراحلی مشکل داشتید با ما در میان بگذارید.

حتما بخوانید:  آموزش افزودن استان و شهرهای ایران به سایت نیازمندی و آگهی او اس کلاس + ویدیو

**اگر شما قبل نسخه ی جدید او اس کلاس را از طریق ادمین بروزرسانی کردین و میخواهید پنل شما راست چین و بومی شده باشه بازم همین آموزش را مشاهده کنید و مراحل آخر برای شما نمایش داده نخواهد شد.

**حتما توجه کنید قالب و افزونه های شما با نسخه آخر سازگار باشد در غیر این صورت با عدم کارکرد صحیح او اس کلاس مواجه خواهید شد.

**اگر در کنار فایلهای او اس کلاس فایلها و پوشه های دیگری دارید نیازی به حذف به اضافی ندارید و فقط فایلهای مرتبط با او اس کلاس را حذف نمایید.